12 grudnia 2014
Czym są systemy zarządzania i dlaczego warto je znać?

Wykład otwarty pt. „Czym są systemy zarządzania i dlaczego warto je znać?” odbędzie się w auli B100 Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 20 w Gliwicach 15 grudnia w godz. 16:00-18:00. Udział bezpłatny. Rejestracja trwa.

Na wykład organizowany w ramach projektu „Od studenta do eksperta” zapraszają: jednostka certyfikująca TÜV Hessen i HRS wspólnie z Samorządem Studenckim Politechniki Śląskiej i SKN Kotłów i Urządzeń Cieplnych. Spotkanie poprowadzi audytor jednostki certyfikującej TÜV Hessen.

By wziąć udział w wykładzie należy wypełnić formularz dostępny online.

Wiadomość utworzona: 12 grudnia 2014 08:39, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 12 grudnia 2014 08:41, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska