11 grudnia 2014
Merry ChristmAZM, czyli koncert świąteczny AZM-u!

Koncert świąteczny Akademickiego Zespołu Muzycznego Politechniki Śląskiej odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach dzisiaj o godz. 20:00. Wstęp wolny.

Podczas koncertu świątecznego Akademicki Zespół Muzyczny Politechniki Śląskiej wykona kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, pochodzące z płyty „Merry ChristmAZM”. Serdecznie zapraszamy.

Wiadomość utworzona: 11 grudnia 2014 08:13, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2014 08:17, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska