9 grudnia 2014
Edu IT. Nowe technologie w edukacji

Konferencja „Edu IT. Nowe technologie w edukacji” odbędzie się w Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” przy ul. Bojkowskiej 37 w Gliwicach 10 grudnia w godz. 9:30-16:30. Wydarzeniu towarzyszą targi branży IT. Na obie imprezy wstęp bezpłatny.

W programie konferencji „Edu IT. Nowe technologie w edukacji” m.in. prezentacja treści e-podręcznika, który w roku 2015 zostanie wdrożony do szkół, warsztaty umożliwiające poznanie nowych, bezpłatnych, cyfrowych narzędzi, takich jak: media społecznościowe, otwarte zasoby edukacyjne itp., warsztaty z zakresu zarządzania e-szkołą, wskazanie źródeł finansowania sprzętu i narzędzi cyfrowych dla szkół i placówek oświatowych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Konferencja „Edu IT. Nowe technologie w edukacji”, którą honorowym patronatem objęli Minister Edukacji Narodowej, śląski kurator oświaty w Katowicach oraz prezydenta Gliwic, adresowana jest przede wszystkim do nauczycieli, dyrektorów szkół oraz przedstawicieli organów prowadzących i finansujących szkoły i placówki oświatowe, trenerów i edukatorów, twórców cyfrowych narzędzi edukacyjnych, innowatorów, promotorów otwartej edukacji i działań na rzecz szerokiego wykorzystania innowacji technologicznych oraz przedstawicieli jednostek naukowych i instytucji okołooświatowych.

Wiadomość utworzona: 9 grudnia 2014 13:16, autor: Agnieszka Moszczyńska