8 grudnia 2014
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza

W mieszczącej się przy ul. Banacha 7 w Gliwicach nowej siedzibie AIP znajduje się Studenckie Biuro Przedsiębiorczości. Młodzi przedsiębiorcy pragnący podjąć współpracę z AIP, założyć firmę, realizować swoje projekty biznesowe lub wziąć udział w inkubacji, w pewnością znajdą tu dla siebie miejsce. Za niewielką miesięczną opłatą inkubacyjną będą mogli korzystać nie tylko ze stanowisk biurowych, ale także z wszechstronnej pomocy ekspertów.

Już ponad 50 pomysłów ze środowiska akademickiego otrzymało wsparcie merytoryczne Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej. W ramach AIP odbyło się też ponad 650 godzin konsultacji z ekspertami, którzy konsultowali należące do studentów, absolwentów i młodych pracowników nauki pomysły, dotyczące m.in. założenia własnej działalności gospodarczej, zagadnień księgowych, aspektów prawnych oraz pozyskiwania środków na działalność biznesową. Trwające na bieżąco konsultacje cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrymi ocenami uczestników. Zachęcamy do kontaktu z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej i wizyty w jego nowej siedzibie.

Wiadomość utworzona: 8 grudnia 2014 07:20, autor: Agnieszka Moszczyńska