27 listopada 2014
Barbórka na Wydziale Górnictwa i Geologii

Uroczystości barbórkowe na Wydziale Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej odbędą się w gmachu wydziału 28 listopada o godz. 16:00. Zachęcamy do udziału.

Uroczystości barbórkowe poprzedzi koncert orkiestry dętej KWK „Sośnica”, który odbędzie się w holu Wydziału Górnictwa i Geologii o godz. 15:15. Następnie w auli 300 zostanie odśpiewany hymn narodowy, po którym głos zabiorą dziekan wydziału, rektor uczelni oraz zaproszeni goście. W programie obchodów barbórkowych nadanie godności honorowego profesora Politechniki Śląskiej prof. Janowi Palarskiemu, wręczenie przechodniej szpady górniczej przodującej grupie studenckiej oraz uroczysty „skok przez skórę”.

Uroczysta msza święta w intencji studentów, absolwentów i pracowników Wydziału Górnictwa i Geologii odbędzie się 28 listopada o godz. 9:00 w kościele pw. Michała Archanioła przy ul. Łużyckiej w Gliwicach.

Wiadomość utworzona: 27 listopada 2014 08:54, autor: Agnieszka Moszczyńska