26 listopada 2014
Spotkanie z Mikołajem dla dzieci pracowników Politechniki Śląskiej

Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych zaprasza dzieci pracowników uczelni na spotkanie ze świętym Mikołajem, które odbędzie się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 6 i 7 grudnia.

W programie, oprócz spotkania z Mikołajem i piernikowego poczęstunku, do wyboru jedna z trzech atrakcji.  Dwie pierwsze czekają na dzieci w sobotę.  Będą to spektakle w wykonaniu Narodowego Teatru Edukacji. Pierwszy z nich – „Jak Rumcajs Cypiska uratował” – będzie przedstawiany w godzinach:  9:00, 11:00 lub 13:00, zaś drugi – „Hobbit, czyli tam i z powrotem” – w godzinach 15:30 lub 17:30.  W niedzielę natomiast zaplanowano koncert zespołu „Arka Noego”. Do wyboru dwie godziny – 15:00 i 17:00.

Dział Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Socjalnych zaprasza rodziców dzieci urodzonych w latach 2000-2014 po odbiór bezpłatnych biletów. Wejściówki wydawane są przy ul. Konarskiego 18 w Gliwicach, w pokojach 420 i 420A, do 4 grudnia w godz. 7:00-15:00.

Wiadomość utworzona: 26 listopada 2014 07:18, autor: Agnieszka Moszczyńska