27 listopada 2014
Studia magisterskie w języku angielskim

Rozpoczął się nabór na studia drugiego stopnia KIC „MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy”. Dwa pierwsze semestry nauki realizowane będą na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej, dwa kolejne – łącznie z pracą magisterską – w portugalskim Instituto Superior Técnico w Lizbonie. Program realizowanych w całości w języku angielskim, bezpłatnych studiów obejmuje zagadnienia wysoko efektywnej i czystej produkcji energii z węgla i paliw nowej generacji. Nabór potrwa do 6 stycznia 2015 roku. Zachęcamy do udziału w rekrutacji.

Na prowadzone w ramach programu KIC InnoEnergy studia magisterskie II stopnia na kierunku KIC „MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy” aplikować mogą absolwenci studiów I stopnia takich kierunków, jak: energetyka, mechanika i budowa maszyn, inżynieria środowiska i podobnych. Studenci zakwalifikowani do przyjęcia w semestrze letnim otrzymają stypendium w wysokości 750 euro miesięcznie. Absolwenci kończący studia uzyskają dwa dyplomy – Politechniki Śląskiej i portugalskiego partnera Instituto Superior Técnico w Lizbonie.

W razie pytań osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy z Magdaleną Bogacką lub Katarzyną Piechą.

Wiadomość utworzona: 24 listopada 2014 09:03, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 27 listopada 2014 07:59, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska
<listopad 2019>
PnWtŚrCzPtSoN