18 listopada 2014
Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki

Konferencja „Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki. Praktyczne podejście do programu HORYZONT 2020” odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 27 listopada w godz. 10:00-15:00. Udział bezpłatny. Rejestracja online trwa do 20 listopada. Zachęcamy do uczestnictwa.

Celem konferencji „Horyzont 2020 – wyzwania i szanse dla polskiej nauki. Praktyczne podejście do programu HORYZONT 2020”, organizowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Regionalny Punkt Kontaktowy działający przy Politechnice Śląskiej i naszą uczelnię, jest przedstawienie potencjalnym uczestnikom programu Horyzont 2020 form wsparcia dla naukowców oferowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego i inne powołane do tego jednostki, a także pierwszych polskich doświadczeń z ewaluacji projektów w programie „Horyzont 2020”. Spotkanie będzie także okazją zapoznania się z zasadami kształtowania tematyki przez Komisję Europejską finansowanych badań.

Odbywająca się w Gliwicach konferencja jest jednym ze spotkań organizowanych w całej Polsce przez MNiSW, poświęconych programowi „Horyzont 2020”. Udział w konferencji to dodatkowo możliwość zadania pytań przedstawicielom MNiSW, recenzentom projektów, a także polskim delegatom do komitetów programowych.

Rejestracja zainteresowanych uczestnictwem w konferencji odbywa się za pośrednictwem formularza online dostępnego tutaj i trwa do 20 listopada. Zachęcamy do udziału.

Wiadomość utworzona: 18 listopada 2014 11:04, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 18 listopada 2014 11:07, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska