5 listopada 2014
Studiuj we Francji i/lub po francusku

Dzień Campus France na Politechnice Śląskiej odbędzie się w auli Kolegium Języków Obcych przy ul. Hutniczej 9-9A w Gliwicach 7 listopada w godz. 11:00-15:00. Wstęp wolny.

Celem odbywającego się na naszej uczelni po raz pierwszy Dnia Campus France w Polsce – Studia we Francji jest przybliżenie młodzieży szkół średnich i studentom możliwości studiowania języka francuskiego i studiowania po francusku zarówno w Polsce, jak i we Francji. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z ofertą podwójnych francusko-polskich dyplomów, studiami we Francji i stypendiami rządu francuskiego. Podczas spotkania będą mieli również możliwość porozmawiania z pracownikami Agencji Campus France oraz studentami i przedstawicielami francuskich firm z siedzibą w Polsce.

Harmonogram Dnia Campus France na Politechnice Śląskiej:
11:00 otwarcie Dnia Campus France
11:00-11:30 prezentacja oferty studiów we Francji i pytania
11:30-11:45 prezentacja oferty studiów Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej (studia I stopnia i podyplomowe)
11:45-12:00 dyplomy z języka francuskiego (przygotowanie do egzaminów i centra egzaminacyjne na Śląsku)
12:00-15:00 spotkania ze studentami i przedstawicielami francuskich firm (hol).

Wiadomość utworzona: 5 listopada 2014 10:47, autor: Agnieszka Moszczyńska