27 października 2014
Przyjdź zaCHÓRzyć!

Próby otwarte połączone z przesłuchaniami do Akademickiego Chóru Politechniki Śląskiej odbędą się w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach 27 i 29 października o godz. 18:30. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą przejść przez studia śpiewająco.

Każdy sezon artystyczny Akademickiego Chóru Politechniki Śląskiej obfituje w koncerty, festiwale oraz konkursy. Jednocześnie jest czasem poznawania ludzi, których łączy pasja wspólnego śpiewania i odkrywania skarbów muzyki dawnej i współczesnej. Do listy swoich osiągnięć chór dopisał we wrześniu trzy nagrody zdobyte na Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Hiszpanii. Ty też możesz śpiewać! Przyjdź na próbę otwartą i dołącz do chóru z 70-letnią tradycją!

Wiadomość utworzona: 27 października 2014 08:19, autor: Agnieszka Moszczyńska