22 października 2014
DOKDAY, czyli Dzień Doktoranta Politechniki Śląskiej

Dzień Doktoranta Politechniki Śląskiej odbędzie się w sali konferencyjnej Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85 w Gliwicach w najbliższy piątek 24 października o godz. 13:00. Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów serdecznie zaprasza do udziału wszystkich doktorantów. Wstęp wolny.

W trakcie Dnia Doktoranta Politechniki Śląskiej, do udziału w którym organizatorzy zapraszają szczególnie osoby będące na pierwszym roku studiów doktoranckich, omówione zostaną najistotniejsze kwestie dotyczące spraw doktorantów, w tym tryb ubiegania się o pomoc materialną, rodzaje stypendiów czy dedykowane właśnie im projekty krajowe. Podane zostaną również informacje dotyczące działalności Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów. Oprócz tego swoje ofertę skierowaną do doktorantów przedstawią Centrum Zarządzania Projektami, Biuro Karier Studenckich, Biuro Międzynarodowej Wymiany Akademickiej oraz Studium Języków Obcych. Do zobaczenia.

Harmonogram II DOKADAY:
13:00  otwarcie spotkania – prorektor ds. studenckich i kształcenia prof. Stanisław Kochowski, Anna Kiljan – przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów
13:15-13:30 prezentacja Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów – Anna Kiljan, Agnieszka Gaschi-Uciecha (URSD)
13:30-13:45 pomoc materialna dla doktorantów – Agnieszka jakubowska (URSD)
13:45-14:00 projekty krajowe dla doktorantów – Katarzyna Dudek z Biura Obsługi Projektów Krajowych (CZP1)
14:00-14:15 Studium Języków Obcych
14:15-14:30 Biuro Karier Studenckich a doktorant – Biuro Karier Studenckich
14:30-14:45 Biuro Międzynarodowej Wymiany Akademickiej – Sabina Gorczyca-Kamaj
14:45-15:00 Centrum Innowacji i Transferu Technologii – Grzegorz Studziński.

Wiadomość utworzona: 22 października 2014 13:01, autor: Agnieszka Moszczyńska