7 października 2014
Szkolenia w Bibliotece Głównej

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej zaprasza na szkolenia dla czytelników. Studenci pierwszego  roku i wszyscy nowi czytelnicy mogą wziąć udział w szkoleniu online na Platformie Zdalnej Edukacji oraz w szkoleniu stacjonarnym „Biblioteka – Twoje miejsce”.  Dla uczestników szkoleń przewidziano dodatkowe uprawnienia biblioteczne. Rejestracja online trwa.

Jeśli nie byliście jeszcze w bibliotece, nie wiecie, jak funkcjonuje oraz co i w jaki sposób można tam wyszukać, koniecznie weźcie udział w szkoleniu indywidualnym bądź zorganizowanym proponowanym przez Bibliotekę Główną Politechniki Śląskiej. W programie szkolenia „Biblioteka – Twoje miejsce” m.in. zwiedzanie Biblioteki Głównej, prezentacja funkcjonowania czytelni i wypożyczalni oraz praktyczne ćwiczenia z wyszukiwania literatury. Istnieje możliwość uzgodnienia terminu szkolenia dla całej grupy.

Szkolenia online na Platformie Zdalnej Edukacji przygotowują natomiast do korzystania z zasobów bibliotecznych oraz sprawnego wyszukiwania informacji. By uczestniczyć w kursie w trybie zdalnym wystarczy założyć konto na Platformie Zdalnej Edukacji Politechniki Śląskiej. Dostęp online umożliwia uczestnikom naukę w dogodnym miejscu, czasie i tempie. Również w tym przypadku po pozytywnym zaliczeniu szkoleń studenci mogą uzyskać dodatkowe uprawnienia biblioteczne. Zachęcamy do rejestracji i udziału w szkoleniach oferowanych przez Bibliotekę Główną Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 7 października 2014 09:34, autor: Agnieszka Moszczyńska
Ostatnia modyfikacja: 7 października 2014 09:36, wykonana przez: Agnieszka Moszczyńska