26 września 2014
Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2014/2015

Rok akademicki 2014/2015 na Politechnice Śląskiej zostanie uroczyście zainaugurowany w Centrum Edukacyjno-Kongresowym przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach 1 października o godz. 11:00.

W programie uroczystości, na którą zapraszają Rektor i Senat Politechniki Śląskiej m.in.:
  • hymn państwowy
  • przemówienie inauguracyjne rektora Politechniki Śląskiej prof. dr. hab. inż. Andrzeja Karbownika
  • immatrykulacja studentów I roku
  • wręczenie nagród i odznaczeń
  • wykład inauguracyjny metropolity katowickiego abp. Wiktora Skworca
  • krótki koncert w wykonaniu Akademickiego Chóru Politechniki Śląskiej.
Msza św. w intencji studentów i pracowników Politechniki Śląskiej zostanie odprawiona w Katedrze pw. św. Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Jana Pawła II nr 5 w Gliwicach 6 października o godz. 19:00.

Wiadomość utworzona: 26 września 2014 12:02, autor: Agnieszka Moszczyńska