Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Aktualności Uczelniane > Szkolenie on-line z elektronicznych zasobów biblioteki

Aktualności Uczelniane: Szkolenie on-line z elektronicznych zasobów biblioteki

Tytuł

Szkolenie on-line z elektronicznych zasobów biblioteki

Treść

Biblioteka Główna Politechniki Śląskiej organizuje szkolenie on-line z wyszukiwania informacji, będących w jej bazie elektronicznej. Kurs będzie dostępny poprzez Platformę Zdalnej Edukacji od 12 listopada do 14 grudnia. Mogą z niego skorzystać studenci, doktoranci i pracownicy naukowi Politechniki.
Podczas szkolenia on-line zostaną przedstawione elektroniczne zasoby biblioteki takie jak katalogi, bazy danych, narzędzia i sposoby wyszukiwania.
Zapisy na kurs odbywają się poprzez Platformę Zdalnej Edukacji. Liczba miejsc jest ograniczona. Kurs jest bezpłatny.

Wygasa

Jednostka

ObrazekWybieralny

Typ zawartości: Anons