Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Aktualności Uczelniane > Sympozjum o autonomicznych systemach bojowych

Aktualności Uczelniane: Sympozjum o autonomicznych systemach bojowych

Tytuł

Sympozjum o autonomicznych systemach bojowych

Treść

Sympozjum „Autonomiczne systemy bojowe - przyszłość czy teraźniejszość?", które organizują wspólnie Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. wraz z Centrum Zaawansowanych Technologii Bezpieczeństwa i Obronności Politechniki Śląskiej, odbędzie się 15 listopada o godz. 10.00 w auli B Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach.

W trakcie sympozjum zostanie wygłoszonych 12 referatów. Wśród prelegentów są m.in. przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, przemysłu oraz naukowcy z Politechniki Śląskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, Wojskowej Akademii Technicznej i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Sympozjum honorowym patronatem objął rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk.
Szczegółowe informacje o sympozjum i dokładny program można znaleźć tutaj

Wygasa

Jednostka

ObrazekWybieralny