Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Aktualności Uczelniane > Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości 2018

Aktualności Uczelniane: Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości 2018

Tytuł

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości 2018

Treść

Biuro Karier Studenckich, Samorząd Studencki oraz Samorząd Doktorantów Politechniki Śląskiej organizują 12. Giełdę Pracodawcy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej, skierowaną do studentów, absolwentów oraz pracowników PŚ. Odbędzie się ona 25 października w godzinach od 9:00 do 15:00 na terenie Nowej Hali przy ul. Kaszubskiej 28.

Giełda zgromadzi ponad 100 wystawców: pracodawców, instytucje wspierające przedsiębiorczość społeczności akademickiej oraz organizacje umożliwiające rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji kandydatów. Zostaną zaprezentowane m.in. oferty pracy, staży i praktyk oraz możliwości pozyskania wsparcia działalności gospodarczej. Będzie można także konsultować dokumenty aplikacyjne i wziąć udział w treningowej rozmowie kwalifikacyjnej w Strefie Doradczej, obsługiwanej przez praktyków HR.

Podczas giełdy zostaną ogłoszeni laureaci konkursu „Mój pomysł na biznes” .

Wstęp jest bezpłatny. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj lub tutaj.

Wygasa

Jednostka

ObrazekWybieralny

Typ zawartości: Anons