Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Aktualności Uczelniane > VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Aktualności Uczelniane: VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Tytuł

VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Treść

Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 17-19 października 2018 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tegorocznej edycji będzie towarzyszyło hasło: "Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność". Politechnika Śląska jako współorganizator tego wydarzenia będzie szeroko prezentowana podczas wystąpień w wielu panelach tematycznych, a także towarzyszących kongresowi Targach Biznes Expo. Więcej informacji można znaleźć tutaj .

Udział w Kongresie jest bezpłatny dla wszystkich uczestników.
Rejestracji można dokonać na stronie EKMŚP: https://ekmsp.eu/visitor/register

Współorganizacja VIII Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw przez Politechnikę Śląską - zadanie finansowane w ramach umowy 564/P-DUN/2018. ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - logo

Wygasa