Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Aktualności Uczelniane > Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days

Aktualności Uczelniane: Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days

Tytuł

Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days

Treść

Największe targi pracy i praktyk w Polsce – Absolvent Talent Days – odbędą się tej jesieni w ośmiu miastach Polski. Ponad 700 pracodawców przygotowało dla młodych ludzi 5000 ofert pracy z 50 różnych branż. We wtorek, 9 października, pracodawcy będą czekać na absolwentów w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Wśród pracodawców, którzy wezmą udział w X edycji Absolvent Talent Days, znajdą się m.in. Deloitte czy Capgemini. Podczas wydarzenia będzie szansa na porozmawianie z ich przedstawicielami, zadanie pytań obecnym tam pracownikom i rekruterom.

Bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą pomoże rozwiać wątpliwości i wybrać pracę, która najbardziej odpowiada kompetencjom kandydata. Podczas Absolvent Talent Days będzie także szansa na spotkanie przedstawicieli świata biznesu i mediów. Podczas wykładów i prelekcji goście opowiedzą o rynku pracy i odkryją tajniki swojego sukcesu.

Poprzednie edycje Absolvent Talent Days przyciągnęły już setki tysięcy osób, a 18 tys. z nich znalazło wymarzone miejsce zatrudnienia. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Miasta, w których odbędzie się X edycja Absolvent Talent Days:
● 9.10 KATOWICE (MCK Katowice)
● 11.10 TRÓJMIASTO (ERGO ARENA Gdańsk/Sopot)
● 16.10 WROCŁAW (Hala Stulecia)
● 18.10 WARSZAWA (PGE Narodowy)
● 6.11 KRAKÓW (ICE Kraków Congress Centre)
● 8.11 RZESZÓW (Uniwersytet Rzeszowski)
● 13.11 POZNAŃ (MTP, Pawilon 3)
● 15.10 ŁÓDŹ (EXPO Łódź)

Wygasa

Jednostka

ObrazekWybieralny