Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Jednostki > Biuro Rzecznika Patentowego > Aktualności > Konkurs Student - Wynalazca

Aktualności: Konkurs Student - Wynalazca

Tytuł

Konkurs Student - Wynalazca

Treść

Trwa nabór do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, który organizuje Politechnika Świętokrzyska. Konkurs jest skierowany do studentów, doktorantów oraz absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami lub współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego bądź przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym RP lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Organizatorzy czekają również na zgłoszenia wynikające ze współpracy międzynarodowej, w której współtwórcami są studenci zagranicznych uczelni.

Laureaci konkursu zyskają możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań na 47. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie w dniach 10-14.04.2019 r. oraz podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2019.

Nabór zgłoszeń do konkursu trwa do 25 stycznia 2019 r.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć tutaj.

Autor: Katarzyna Wojtachnio

Wygasa

Jednostka

ObrazekWybieralny