Logo Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska
BIP   English
szukaj:
Przejdź do wyszukiwania

Konkurs na „Plakat 75-lecia Politechniki Śląskiej” połączony z wystawą pokonkursową.

 

UWAGA!! Zmiany w regulaminie w Konkursie na Plakat 75-lecia!

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju oraz zmianą trybu pracy Uczelni i przejściem w system kontaktów elektronicznych uprzejmie informujemy, że zmienił się termin oraz sposób nadsyłania prac w konkursie na plakat 75-lecia Politechniki Śląskiej. Prace wykonane w formacie B1 prosimy przesyłać w wersji elektronicznej na adres mailowy promocja@polsl.pl. Termin nadsyłania prac został wydłużony do 10 maja 2020 r.

Politechnika Śląska zaprasza do wspólnego świętowania swojego jubileuszu! Najstarszy na Górnym Śląsku uniwersytet techniczny, jedna z 10 uczelni badawczych w Polsce, obchodzi swoje 75-lecie. Z tej okazji uczelnia zachęca artystów plastyków, projektantów graficznych i studentów szkół artystycznych z Polski i zagranicy do wzięcia udziału w konkursie na „Plakat 75-lecia Politechniki Śląskiej”.

Plakat konkursu

Praca powinna nawiązywać do historii uczelni, określać jej charakter i atuty, potencjał studentów i naukowców, nastawienie na nowoczesne technologie, współpracę z otoczeniem gospodarczym jak i dogodne dla nauki położenie w sercu prężnie rozwijającej się aglomeracji śląskiej.

Czekamy na prace wykonane w formacie B1 nadesłane w wersji elektronicznej na adres: promocja@polsl.pl. Termin nadsyłania prac upływa 10 maja 2020 r.

Jury wybierze 20 najlepszych prac, które zostaną zaprezentowane na wystawie. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, a zwycięski plakat zostanie wykorzystany w celach promocyjnych uczelni.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej