Konkurs o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles (FCA) 2016

na najlepsze prace dyplomowe i doktorskie wykonane przez studentów i pracowników Politechniki Śląskiej


Politechnika Śląska ogłasza kolejną edycję konkursu o nagrodę grupy Fiat Chrysler Automobiles (FCA) promującego prace dyplomowe i doktorskie wykonane w Politechnice Śląskiej, związane tematycznie z działalnością produkcyjną i rozwojową prowadzoną przez firmy grupy FCA działające w Polsce. Konkurs jest realizowany na podstawie porozumienia o współpracy naukowo-technicznej pomiędzy Centrum Badawczym FIAT, grupą FCA oraz trzema uczelniami polskimi: Politechniką Warszawską, Politechniką Śląską oraz Akademią Techniczno-Humanistyczną Bielsko- Biała. Nagrody w konkursie są współfinansowane przez polskie spółki grupy FCA: FCA Poland S.A., FCA Powertrain Sp. z o.o., Magnetti Marelli, Teksid Iron Poland Sp z o.o.

Celem konkursu jest promowanie prac dyplomowych i doktorskich związanych tematycznie z przemysłem motoryzacyjnym. Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe i doktorskie z obszarów tematycznych powiązanych jak najściślej z tematami podanymi przez firmy grupy FCA działające w Polsce, dostępnymi na tej stronie. Ocena prac złożonych na konkurs będzie uwzględniała zarówno poziom pracy jak i zgodność z tematami dostępnymi na wymienionej stronie.

Dla autorów wyróżniających się prac polskie spółki grupy Fiat Chrysler Automobiles (FCA) ufundowały 6 stypendiów. Wnioskodawcą może być autor pracy, jego promotor lub opiekun naukowy. Zgłaszany wniosek wymaga popierającej go uchwały Rady Wydziału.

Termin składania kompletnych wniosków: 30.09.2016 r. (piątek) 

Zgodnie z regulaminem do konkursu mogą być zgłoszone prace dyplomowe i doktorskie obronione w okresie 26.04.2014 - 30.06.2016 r.

Tematy prac na rok 2016

Wzór wniosku do konkursu o nagrodę FCA

Szczegółowych informacji udziela Biuro Współpracy Zagranicą (RN3), Tel/fax: (32) 237 1944.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Konkurs Fiat Chrysler Automobiles (FCA) 2016