Beneficjenci


 • OneCall
  OneCall specjalizuje się w usługach concierge dla mikro i małych firm. Usługi firmy obejmują różne płaszczyzny, w których mogą wyręczyć swoich klientów. Jedną z propozycji skierowanych do Pracodawców jest obsługa zewnętrzna ich firmy, organizacja firmowych eventów oraz załatwianie spraw urzędowych.
  Firma zakończyła inkubację w dniu 30.06.2017 roku.
  Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie www.1-call.pl


  Logo OneCall

 • BioTrain sp. z o.o
  Misją firmy BioTrain jest stworzenie otoczenia przyjaznego rozwojowi nauki. Firma pomaga analizować dane pochodzenia biologicznego, przygotowuje profesjonalne opracowania statystyczne oraz tłumaczenia specjalistyczne. Na życzenie klienta prowadzi szkolenia z obsługi dostępnych na rynku narzędzi ułatwiających pracę naukową.
  Wartością BioTrain jest młody i stale rozwijający się zespół, który chętnie pomoże rozwiązać wszelkie problemy związane z analizą danych.
  Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie www.biotrain.pl
 • Logo BioTrain Sp. zoo
 • Fractal Soft
  Firma zajmująca się tworzeniem aplikacji internetowych w sposób zwinny (Agile Software Development). Oferuje usługi z zakresu marketingu internetowego, handlu elektronicznego, grafiki komputerowej, hosting i domeny.
 • Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie http://fractalsoft.org/pl


  Logo Fractal Soft


 • SMARTTECH
  Głównym celem naszej działalności jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa naszym klientom. Oferowane przez nas usługi obejmują kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną systemów detekcji gazów zainstalowanych w garażach i parkingach podziemnych, kotłowniach gazowych oraz obiektach przemysłowych. Wykonujemy montaże, okresowe przeglądy, kontrole, kalibracje i naprawy systemów detekcji.
  SMARTTECH to Autoryzowany Serwis i Przedstawiciel PRO-SERVICE i SENSOR TECH. Zajmujemy się również serwisem detektorów GAZEX.
  Z ofertą firmy można zapoznać się na stronie www.smart-tech.com.pl
 • Firma zakończyła inkubację z dniem 31.10.2017 roku
  Logo Smarttech


 • citool sp. z o.o
  Firma wspierająca kreatywność i innowacyjność. Tworzy narzędzie do wirtualnego operowania pomysłami i ich realizacji. Będzie to innowacyjny system zarządzania pomysłami w zespołach zadaniowych o nazwie citool. Firma citool dąży do zbudowanie międzynarodowej społeczności internetowej, w której ludzie będą mogli tworzyć zespoły zadaniowe do realizowania wspólnych projektów. Firma zakończyła inkubację w lipcu 2013 roku. Przedsiębiorca opisał zakończenie inkubacji w następujący sposób: "...Dzięki ogromnemu wsparciu udzielonemu mi przez Inkubator firma może już funkcjonować niezależnie". Dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych sukcesów!


 • Wirtualna Szafa
  Zespół projektowy "Wirtualna Szafa" zdobył nagrodę w konkursie "Mój pomysł na biznes" po czym podjął współpracę z AIP Politechniki Śląskiej jako potencjalna firma w fazie projektowej. Docelowo projekt był przygotowaniem do prowadzenia działalności gospodarczej przy współpracy z AIP Politechniki Śląskiej. Niestety jednak został z przyczyn niezależnych zakończony.
  Wszystkim uczestnikom projektu dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych sukcesów i innowacyjnych pomysłów!

 • Zespół Projektowy Wirtualna Szafa
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Firmy Inkubowane w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości