"Start-up dla początkujących" - kontynuacja!

01.06. odbyło się spotkanie będące kontynuacją cyklu „Start-up dla początkujących – 10 kroków do sukcesu w start-upie” i wprowadzeniem do nowego cyklu „Start-up dla średniozaawansowanych”. Spotkanie miało charakter warsztatowy, poprowadził je Roman Warkocz ze Stowarzyszenia „Narzędziownia”.

"Przywództwo w biznesie. Kim jest współczesny lider?" - szkolenie w ramach Wiosny w AIP!

16.05. w siedzibie AIP odbyło się spotkanie „Przywództwo w biznesie. Kim jest współczesny lider?”. Szkolenie poprowadziła Pani Aleksandra Holewa – Trener biznesu i Coach.
Uczestnicy czynnie brali udział w spotkaniu, wykonując różne zadania i ćwiczenia w ramach zdobywania nowych kompetencji. Wczorajsze spotkanie spotkało się z dużym zainteresowaniem naszych beneficjentów, wzięło w nim udział 26 osób.

Co zamiast biznes planu? Czyli czym jest model biznesowy?

25.04. w AIP Politechniki Śląskiej odbyło się szkolenie współorganizowane z AIP o. Śląsk, które poprowadził P. Michał Kucharski, Dyrektor AIP o. Śląsk ds. Wiedzy i Społeczności.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się, czym jest i do czego służy Business Model Canvas. Poza tym nauczyli się tworzyć własny model biznesowy, poznali język Canvas, który pozwoli w łatwy i profesjonalny sposób opowiadać o biznesie, a także nauczyli się szybko i kreatywnie prezentować pomysły. Spotkanie miało charakter warsztatowy, po krótkim wprowadzeniu uczestnicy sami mogli poćwiczyć tworzenie modeli biznesowych.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wiosna w AIP 2017