Stowarzyszenie "Narzędziownia"


28 lutego br., w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej, podpisane zostało porozumienie o współpracy między Stowarzyszeniem "Narzędziownia", a Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej. Porozumienie sygnowali Pan Roman Warkocz ze Stowarzyszenia oraz Dyrektor AIP Pol. Śl. Pan Ireneusz Jóźwiak.

W marcu 2008 roku, za pośrednictwem forum Goldenline, skrzyknęło się kilkoro trenerów. Tak narodziła się Narzędziownia. Pierwsze lata funkcjonowania Narzędziowni były czasem integracji środowiska, swoistym biznes-mikserem. Wokół N-ki wyrosło mnóstwo inicjatyw, kooperacji, powstawały firmy i konsorcja pod konkretne projekty. Przez kolejne edycje Narzędziowni przewinęło się około 500 trenerów praktycznie z każdej specjalizacji. Trenerzy biznesu, terapeuci, coache, HR-owcy, studenci, nauczyciele, trenerzy umiejętności twardych, a nawet technicznych. W szczytowym okresie na Narzędziownię przyjeżdżało nawet 100 uczestników, którzy pracowali w równoległych salach tematycznych. przez okres funkcjonowania Narzędziownia rozwinęła nie tylko wiele świetnych narzędzi szkoleniowych, ale i odkryła mnóstwo świetnych trenerów.

Więcej na temat Narzędziowni na stronach:

Narzędziownia jak Linux

Narzędziownia

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Stowarzyszenie "Narzędziownia"