Polskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o.

5 lipca br., w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej, podpisane zostało porozumienie o współpracy między Polskim Doradztwem Finansowym Sp. z o.o., a Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej.
Porozumienie sygnowali Pan Fryderyk Karzełek - Prezes Zarządu PDF Sp. z o.o. oraz Dyrektor AIP Pol. Śl. Pan Ireneusz Jóźwiak.Polskie Doradztwo Finansowe istnieje od 2002 roku. W ciągu niespełna dziesięciu lat działania spółka osiągnęła pozycję jednej z najprężniej działających firm z sektora. Od początku działalności Zarząd i Doradcy Finansowi kierują się przekonaniem, że tylko najlepsi w swojej specjalności mogą kształtować standardy i wyznaczać nowe kierunki działania. Dlatego też przykładają szczególną uwagę do dbałości o wysoki poziom merytoryczny pracy, kompleksowość i szybkość działania, kulturę współpracy oraz wspieranie Klienta w formie wieloletniej obsługi i doradztwa finansowego.

Fryderyk Karzełek - sprawny finansista i ceniony money coach, od wielu lat z powodzeniem zarządzający kilkoma spółkami sektora finansowego. Człowiek, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego opracował unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuje indywidualne plany finansowe. Głośno mówi, że emerytura to bzdura, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Z równie wielką pasją szkoli liderów największych korporacji zarówno sektora finansowego, jak i ubezpieczeniowego. Jego mistrzem i nauczycielem jest sam Bodo Schäfer. Ma na swoim koncie niemal 10 tysięcy przeszkolonych osób, które dzięki jego wiedzy skutecznie zaplanowały i realizują finansową przyszłość.


Zapraszamy na stronę PDF Sp. z o.o.


 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Polskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o.