Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Surowiec

22 sierpnia br., w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej, podpisane zostało porozumienie o współpracy między Kancelarią Adwokacką - Adwokat Maciej Surowiec, a Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej. Porozumienie sygnowali Pan Maciej Surowiec oraz Dyrektor AIP Pol. Śl. Pan Ireneusz Jóźwiak.Maciej Surowiec, Adwokat - absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Ostatnie lata to doświadczenie zdobywane w wielu gałęziach prawa w jednej z najlepszych kancelarii w Polsce, wchodzącej w skład czołowej firmy doradczej o globalnym zasięgu.

Obecnie prowadzi kancelarię adwokacką z siedzibą w Katowicach. Głównym profilem działalności jest świadczenie usług w zakresie kompleksowego doradztwa prawnego na rzecz przedsiębiorstw niezależnie od ich formy prawnej,ale także osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Zapraszamy na stronę Kancelarii

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Kancelaria Adwokacka - Adwokat Maciej Surowiec