"Kreowanie pomysłów na biznes"

13.12. w AIP Politechniki Śląskiej odbyło się szkolenie współorganizowane z AIP o. Śląsk, które poprowadził P. Michał Kucharski, Dyrektor AIP o. Śląsk ds. Wiedzy i Społeczności.

Spotkanie zatytułowane "Kreowanie pomysłów na biznes", odbyło się w kameralnej atmosferze, w obecności kilkunastu osób. Uczestnicy dowiedzieli się jak szukać potrzeb i nisz na rynku, skąd wziąć pomysł na biznes oraz jak generować pomysły biznesowe w oparciu o niestandardowe modele Business Model Canvas."Firma->Mnóstwo przepisów->Wskazówki->Sprawne funkcjonowanie"

16.11., w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w AIP Politechniki Śląskiej odbyło się spotkanie z P. Maciejem Surowcem, adwokatem.

Spotkanie zatytułowane "Firma->Mnóstwo przepisów->Wskazówki->Sprawne funkcjonowanie" (dla średnio zaawansowanych), odbyło się w kameralnej atmosferze. Uczestnicy dowiedzieli się jakie są zasady funkcjonowania firm w Polsce pod wybranymi formami prawnymi, czy też jak radzić sobie z bieżącym funkcjonowaniem firmy od strony prawnej. Spotkanie zakończyło się rozpatrywaniem indywidalnych problemów i dyskusją.
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Jesień w AIP 2016