Forum Młodych
Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach

15. października 2018 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy z Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Forum Młodych RIG w Katowicach to Komisja Rady Regionalnej Izby Gospodarczej
w Katowicach skupiająca młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby. Jest organizacją non-profit, działającą w oparciu o finansowanie sponsorów i bezinteresowną współpracę ludzi ze świata kultury, nauki i biznesu. Realizują projekty własnego autorstwa, włączają się w organizację wydarzeń z innymi podmiotami, a także wspierają działania Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Obszary działania FM RIG, to projekty charytatywne, kulturalne oraz szkoleniowe, takie jak Kobieta na Szpilkach, czy wolontariat podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. W nich wszystkich najważniejsi są młodzi ludzie. Pracują w zespołach projektowych tworzonych na potrzeby realizacji konkretnych wydarzeń. W zespołach łączą entuzjazm, twórczą atmosferę i otwartość z wiedzą i doświadczeniem.

Więcej informacji na stronie internetowej FM RIG oraz facebooku FM RIG.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Forum Młodych RIG