Ewa Cisło - coaching, szkolenia, terapia

24 października br., w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej, podpisane zostało porozumienie o współpracy między Ewą Cisło - coaching, szkolenia, terapia, a Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej. Porozumienie sygnowali Pani Ewa Cisło oraz Dyrektor AIP Pol. Śl. Pan Ireneusz Jóźwiak.

Ewa Cisło - socjoterapeutka, szkoleniowiec, coach, pedagog. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych na kierunku: socjoterapia na Uniwesytecie Pedagogicznym w Krakowie, certyfikowany coach.

Od kilkunastu lat pracuje z ludźmi i dla ludzi, wspierając ich w szeroko pojętym rozwoju osobistym i zawodowym. Obecnie prowadzi własną firmę z ofertą skierowaną tak do klientów indywidualnych, jak i instytucji. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na Politechnice Krakowskiej, współpracuje z kadrą menadżerską w ramach procesów life-coachingu.

Zapraszamy na stronę Ewa Cisło - coaching, szkolenia, terapia.

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Ewa Cisło - coaching, szkolenia, terapia