Akcelerator Technologiczny Gliwice

Współfinansowanie projektów we wczesnych fazach rozwoju.

Fundusz zalążkowy Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie współfinansowania projektów B+R we wczesnych fazach rozwoju (Proof of Principle i Proof of Concept). Akcelerator Technologiczny Gliwice wspiera pomysły, które znajdują się w fazie seed, gdzie ryzyko niepowodzenia inwestycyjnego jest największe, ale może zostać skutecznie zweryfikowane przez nasz fundusz. Twórcami mogą być zarówno przedsiębiorcy, jak i uczelnie, czy instytuty badawcze, instytuty naukowe PAN, a także osoby fizyczne, czyli indywidualni innowatorzy.

Akcelerator Technologiczny Gliwice jest współorganizatorem cykli szkoleń "Start-up dla początkujących - 10+ kroków do sukcesu w start-upie" oraz "Start-up dla średniozaawansowanych - realizacja swojego pomysłu" realizowanych w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej.

Zapraszamy na stronę Akceleratora Technologicznego Gliwice

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Akcelerator Technologiczny Gliwice