AIP Politechniki Śląskiej we współpracy
z 20. instytucjami organizuje nowe cykle szkoleń start-upowych!

Zapraszamy na Inaugurację wydarzeń, która rozpocznie się
w dniu 23 października br., o godz. 14.00,
w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej
(Gliwice, ul. S. Banacha 7, aula 0.05).

Poznasz wszystkich prowadzących reprezentujących instytucje współpracujące z AIP oraz tematykę.

Cykle szkoleń dadzą możliwość zdobycia szerokiej wiedzy dotyczącej zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz rozwoju własnej osobowości w tym zakresie, którą można będzie wykorzystać
w przyszłości.

Zgłoszenia do udziału w Inauguracji i szkoleniach przyjmujemy:

  • telefonicznie - 32 237 1985
  • mailowo - aip@polsl.pl
  • lub przez Facebook'a AIP

Zgłoszenia powinny zawierać: imię, nazwisko, Wydział na którym studiujecie lub pracujecie, bądź ukończony Wydział (do roku od ukończenia studiów).

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w cyklach szkoleń jest bezpłatny dla Beneficjentów AIP (wszystkich studentów, doktorantów, młodych pracowników nauki Politechniki Śląskiej oraz absolwentów do roku od ukończenia studiów).

Na ostatnim spotkaniu pilni uczestnicy cyklu szkoleń otrzymają stosowne certyfikaty.

Informacje o tematyce spotkań poniżej.

Cykl „Start-up dla początkujących – 10+ kroków do sukcesu w start-upie” jest już trzecią edycją cyklu, udoskonaloną o nowe tematy i nowych prowadzących. W trakcie tego cyklu nabędziesz wiedzę o tym jak poradzić sobie z zakładaniem swojej firmy, w tym start-upu. Nie musisz zakładać swojej działalności gospodarczej, ale jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał tego dokonać, to wiedza nabyta w trakcie szkoleń będzie "jak znalazł”.

Szczegółowy program cyklu dla początkujących.

Cykl „Start-up dla średniozaawansowanych – realizacja swojego pomysłu” organizowany jest po raz drugi i skierowany jest do osób, które posiadają już podstawową wiedzę. Jeżeli nie masz jeszcze swojego pomysłu to wymyślimy go razem z Tobą.

Szczegółowy program cyklu dla średniozaawansowanych.

Tegoroczną nowością jest cykl „Start-up dla zaawansowanych – praca z Mentorem”. Podczas tego szkolenia uczestnicy będą mogli pracować indywidualnie z przydzielonym Mentorem. Prosimy kontaktować się bezpośrednio z Biurem AIP.

Zapraszamy do udziału!

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
AIP jako start do start-upów!