3S S.A.

4 kwietnia br., w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej, nastąpiło uroczyste przekazanie, podpisanego 27.02.br., porozumienia o współpracy między 3S S.A., a Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej. Porozumienie sygnowali Pan Marcin Młodożeniec, Dyrektor Działu Markietingu 3S oraz Dyrektor AIP Pol. Śl. Pan Ireneusz Jóźwiak.

Grupa 3S z siedzibą w Katowicach obecna jest w branży telekomunikacyjnej od 2002 roku. 3S dysponuje własną siecią światłowodową o długości blisko 3300 km oraz Klastrem Centrów Danych. Wykorzystując efekty synergii, Grupa 3S świadczy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i data center dla klientów biznesowych. 3S S.A. buduje i udostępnia infrastrukturę światłowodową oraz świadczy usługi telekomunikacyjne. 3S Data Center S.A. świadczy usługi teleinfomatyczne oparte o własne centra danych w Katowicach. 3S BOX S.A. odpowiedzialna jest za uruchomienie i funkcjonowanie centrum danych w Warszawie. 3S Fibertech Sp. z o.o. jest operatorem telekomunikacyjnym, posiadającym sieć światłowodową i bazę kilkuset klientów biznesowych w Krakowie.

Zapraszamy na stronę 3S S.A. 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
3S S.A.