Wystawy tu zamieszczone zostały zorganizowane przez Galerię Sztuki Zakamarek i użyczone filiom Biblioteki Politechniki Śląskiej oraz innym galeriom w ramach współpracy z różnymi ośrodkami kultury w kraju i zagranicą.

 

galerie krajowe  

 
Tytuł wystawy Data
Wystawa w Bibliotece pod Atlantami w Wałbrzychu
"Biblioteki Europy"
25.11.2020-20.02.2021
Wystawa fotograficzna w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach "Inna Syria" 3.02.-29.02.2020
Wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach "Moje podróże" - fotografia Grzegorza Kłeczka 2.01.-31.01.2020
Wystawa fotografii Zdzisława Rakszawskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach "Koszykówka z saksofonem" 1.04.-30.04.2019
Wystawa "Fotografia industrialna" Zdzisława Rakszawskiego
w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach
1.02.-28.02.2019
Wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach 02.01.-31.01.2019
Wystawa w Biblioforum w Gliwicach 25.10.-18.11.2018
Wystawa grafik oraz ekslibrysów "Mezzotinta" Jana Kukuły w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach 1.10.-31.10.2018
Wystawa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach "Świat fotografii" Macieja Jabkowskiego 1.08.-30.09.2018
Wystawa "Fotografia Tomasza Sobczaka i Faces - Adama Ksieniewicza" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach 2.07.-31.07.2018

 

filie Biblioteki Politechniki Śląskiej 

 
Tytuł wystawy Data
Wystawa w Katowicach 25.02.-23.03.2020
Wystawa "Ormianie polscy" w Katowicach 15.11.-31.12.2019
Wystawa prac Grzegorza Kłeczka "Moje podróże" w Katowicach 5.10.-31.10.2019
Wystawa malarstwa Niny Tymoshchuk "Życie jest piękne"
w Katowicach
11.06.-11.07.2019
Wystawa w Katowicach 1.04.-30.04.2019
Wystawa w Katowicach 15.02.-28.03.2019
Wystawa w Katowicach 5.11.-30.01.2019
Wystawa w Katowicach 15.03.-30.04.2018
Wystawa w Katowicach 1.02.-15.03.2018
Wystawa w Katowicach 1.11.-31.01.2018
Wystawa w Katowicach 15.09.-31.10.2017
Wystawa w Rybniku 1.06.-31.08.2017
Wystawa w Katowicach 16.05.-30.06.2017
Wystawa w Rybniku 24.04.-30.05.2017
Wystawa w Katowicach 3.04.-16.05.2017
Wystawa w Rybniku 3.04.-21.04.2017
Wystawa w Katowicach 6.03.-25.03.2017
Wystawa w Katowicach 20.02.-4.03.2017
Wystawa w Rybniku 6.03.-30.03.2017

 

biblioteki wydziałowe 

 
Tytuł wystawy Data
Wystawa malarstwa Niny Tymoshchuk "Życie jest piękne"
w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu
15.07.-30.09.2019
Wystawa malarstwa Niny Tymoshchuk "Życie jest piękne"
w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu
26.06.-15.07.2019
Wystawa prac malarskich i graficznych Grzegorza Bobrowskiego
w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu
23.05.-25.06.2019
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 12.03.-12.04.2019
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 11.01.-11.03.2019
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 16.11.-10.01.2019
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządznia w Zabrzu 5.10.-15.11.2018
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 15.05.-29.06.2018
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 1.04.-11.05.2018
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 1.02.-30.03.2018
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 1.12.-31.01.2018
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 1.11.-30.11.2017
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i  Zarządzania w Zabrzu 15.09.-31.10.2017
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu 5.06.-30.06.2017
Wystawa w Bibliotece Wydziału Organnizacji i Zarządzania w Zabrzu 15.05.-5.06.2017
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Wystawy zewnętrzne 2