Nazwisko i imię

Telefon

E-mail

Miejsce

Błachowicz Danuta 32 237-28-95 danuta.blachowicz@polsl.pl Czytelnia Norm i Patentów
Brodka Marcin 32 237-29-79

marcin.brodka@polsl.pl

Oddział Udostępniania Zbiorów
Brol Anna 32 237-14-34 anna.brol@polsl.pl Sekcja Digitalizacji
Chmura Katarzyna 32 237-21-35 katarzyna.chmura@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Cisek Teresa 32 237-21-68, 32 237-28-86 teresa.cisek@polsl.pl Oddział Udostępniania Zbiorów
Długaj Urszula 32 237-14-64,
32 237-26-47
urszula.dlugaj@polsl.pl Oddział Informacji Naukowej
Drzeniek Irena 32 237-29-79 irena.drzeniek@polsl.pl Oddział Udostępniania Zbiorów
Dyhdalewicz Anna 32 237-16-12 anna.dyhdalewicz@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Dziak Joanna 32 237-13-00 joanna.dziak@polsl.pl Zastępca Dyrektora 
Folwaczny Samuel 32 237-28-95 samuel.folwaczny@polsl.pl Czytelnia Norm i Patentów
Giza Tomasz 32 237-28-98 tomasz.giza@polsl.pl Oddział Czasopism
Górska-Marchewka Katarzyna 32 237-21-35 katarzyna.gorska_- marchewka@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Grabowska Danuta 32 237-28-98 danuta.grabowska@polsl.pl Oddział Czasopism
Jaworska Aleksandra

32 237-12-69

aleksandra.jaworska@polsl.pl Biuro Dyrektora
Bigus
Mariola
32 237-29-79

mariola.bigus@polsl.pl

Oddział Udostępniania Zbiorów
Kalinowska Joanna 32 237-14-64,
32 237-26-47
joanna.kalinowska@polsl.pl Oddział Informacji Naukowej
Kamińska Anna 32 237-15-66,
32 237-28-98 
anna.kaminska@polsl.pl Oddział Czasopism
Kasperkiewicz Przemysław 32 603-42-20 przemyslaw.kasperkiewicz
@polsl.pl
Filia w Katowicach
Klimek Iwona 32 237-16-70 iwona.klimek@polsl.pl Oddział Udostępniania Zbiorów
Kopiec Agnieszka 32 603-42-24 agnieszka.kopiec@polsl.pl Filia w Katowicach
Kretek Mariola 32 237-14-64,
32 237-26-47
mariola.kretek@polsl.pl Oddział Informacji Naukowej
Kupczyk Marcelina 32 237-16-40 marcelina.kupczyk@polsl.pl Czytelnia Ogólna I
Kut Aleksandra 32 237-16-12 aleksandra.kut@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Lipian Beata 32 237-16-40 beata.lipian@polsl.pl Czytelnia Ogólna I
Lisiecka Bogusława 32 400-30-73 boguslawa.lisiecka@polsl.pl Galeria Zakamarek
Łyżnik Mirosława 32 237-12-42 miroslawa.lyznik@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Mazurek Helena 32 237-19-16 helena.mazurek@polsl.pl Oddział Czasopism
Makuch Małgorzata 32 603-42-24 malgorzata.makuch@polsl.pl Filia w Katowicach
Moszczyńska-Głowacka Monika 32 237-21-35 monika.moszczynska-glowacka@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Musiał Anna 32 237-15-66,
32 237-28-98 
anna.dybal@polsl.pl Oddział Czasopism
Nowak Agnieszka 32 603-42-24 agnieszka.nowak@polsl.pl Filia w Katowicach
Okpisz Krystyna 32 237-19-16 krystyna.okpisz@polsl.pl Oddział Czasopism
Pilichowicz Grażyna 32 237-16-70 grazyna.pilichowicz@polsl.pl Oddział Udostępniania Zbiorów
Poloczek Barbara

32 400-30-73

barbara.poloczek@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Potempa Dominika 32 237-21-35 dominika.potempa@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Ryszka Elżbieta 32 237 -21-35 elzbieta.ryszka@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Skubacz Urszula 32 237-16-40 urszula.skubacz@polsl.pl Czytelnia Ogólna I
Sławik Bożena 32 237-11-60 bozena.slawik@polsl.pl Biuro Dyrektora
Stolarczyk Grażyna 32 237-29-79 grazyna.stolarczyk@polsl.pl Oddział Udostępniania Zbiorów
Szymanek Katarzyna 32 237-29-98
katarzyna.szymanek@polsl.pl Administracja budynku 
Świerkot Agata 32 237-26-47 agata.swierkot@polsl.pl Czytelnia Ogólna II
Toporowska Halina 32 237-12-42 halina.toporowska@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Troszka Arkadiusz 32 237-14-34 arkadiusz.troszka@polsl.pl

Sekcja Digitalizacji

Troszka Martyna 32 237-14-34 martyna.troszka@polsl.pl Sekcja Digitalizacji
Uljanow Walentyna 32 237-15-56 walentyna.uljanowa@polsl.pl Oddział Czasopism
Warecka Iwona 32 237-28-86 iwona.warecka@polsl.pl Czytelnia Ogólna II
Wolanin Lidia

32 237-28-95 

lidia.wolanin@polsl.pl Czytelnia Norm i Patentów
Wolny Dagmara 32 237-14-64,
32 237-26-47
dagmara.wolny@polsl.pl Oddział Informacji Naukowej
Zabawczuk Agnieszka 32 237-16-70 agnieszka.zabawczuk@polsl.pl Oddział Udostępniania Zbiorów
Zatwardnicka Marta 32 237-28-86 marta.zatwardnicka@polsl.pl Czytelnia Ogólna II
Zielska-Nowak Elżbieta 32 237-21-35 elzbieta.zielska@polsl.pl Oddział Zbiorów Zwartych
Zioło Krzysztof 32 237-11-28 krzysztof.ziolo@polsl.pl

Muzeum Techniki

Żak Katarzyna 32 237-29-79 katarzyna.zak@polsl.pl Oddział Udostępniania Zbiorów
 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy