17 stycznia 2014
Wspinaczka sportowa

 

Treningi odbywają się na Nowej Hali

Wt. 1600-1730   Czw. 1530-1700

 

W dniu 11.12.2013r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Śląska

I Edycja – wspinanie na trudność

Drużyna Politechniki Śląskiej zajęła:

Mężczyźni – I miejsce                        Kobiety – I miejsce

Indywidualnie I miejsce :                   Angelika Miśkowska AEI

 

Prowadzący (trener/opiekun):                       mgr Jolanta Krzyszkowska

Miejsce zawodów:                                            Sosnowiec – Poziom 450 ściana wspinaczkowa

Reprezentacja Politechniki Śląskiej:

Lp.

Imię i nazwisko

Wydział

Rok

Grupa

 

 

 

 

 

1.

Angelika Miśkowska

AEI

V

inż. bio

2.

Dominika Warac

IŚiE

III

energ.

3.

Iwona Franke

IŚiE

II

energ.

4.

Karolina Korus

MT

II

im.

5.

Wioletta Imiolczyk

MT

III

ntipm

6.

Wojciech Szulc

MT

III

air

7.

Szymon Kulisz

AEI

III

air

8.

Jacek Czech

El

II

elektrotechnika

9.

Grzegorz Poprawa

B

Doktorant

 

10.

Przemysław Krauze

B

III

 

11.

Piotr Orzechowski

AEI

V

air

12.

Karol Legaszewski

AEI

I

inf

13.

Szymon Pluta

B

V

makro

14.

Mateusz Pleśniak

CH

V

inż. tech. chem

15.

Tomasz Rusinowicz

El

II

elektrotechnika

16.

Patryk Dela

JM

II

Katowice

17.

Jakub Lichosik

AEI

III

air

18.

Adam Kenig

IMiM

II

Katowice

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja drużynowa kobiet

 

Miejsce

uczelnia

K1

K2

Suma

1

Politechnika Śląska

20

13

33

2

ŚUM Katowice

17

15

32

3

UŚ Katowice

18

10

28

4

AWF Katowice

16

11

27

5

UE Katowice

3

2

5

 

 

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn

 

miejsce

Uczelnia

M1

M2

M3

M4

Suma

1

Politechnika Śląska

27

22

21

20

90

2

UŚ Katowice

29

24

25

8

86

3

AWF Katowice

32

30

23

-

85

4

ŚUM Katowice

28

17

12

11

68

5

UE Katowice

26

5

2

1

34

6

WSB Chorzów

15

-

-

-

15

 

 

 

Punkty uzyskali:

Lp.

Imię i nazwisko

Punkty

Wydział

Rok

Grupa

1.

Angelika Miśkowska

20

AEI

V

inż. bio

2.

Dominika Warac

23

IŚiE

III

energ.

3.

Wojciech Szulc

27

MT

III

air

4.

Szymon Kulisz

22

AEI

III

air

5.

Jacek Czech

21

El

II

elektrotechnika

6.

Grzegorz Poprawa

20

B

Doktorant

 

Wiadomość utworzona: 17 stycznia 2014 14:05, autor: Ewa Barnowska
Ostatnia modyfikacja: 17 stycznia 2014 14:26, wykonana przez: Ewa Barnowska
 
Admin Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Aktualności Ośrodka Sportu