XXI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO WYŻSZYCH UCZELNI TECHNICZNYCH   

UWAGA! ZMIANY!

 

W imieniu organizatorów XXI OOJA pragniemy poinformować, ,że z uwagi na ciągle trwający w naszym kraju stan epidemii, podjęta została decyzja o zmianie formy etapu finałowego olimpiady. Ze względu na brak możliwości przeprowadzenia etapu II finałowego w Poznaniu, organizatorzy poinformowali, iż odbędzie się on online na platformie ZOOM w dn.10.10.20. Do etapu II finałowego zakwalifikowanych zostaje 10 najlepszych studentów po I etapie, który odbył się 06.12.19 (zatem nie będzie testu pisemnego w II etapie ani części ustnej przed komisjami dwuosobowymi- obydwie części odbywały się tradycyjnie w Poznaniu w przeddzień finałowych prezentacji). Ostateczny wynik będzie obejmował punkty zdobyte w I etapie oraz punkty za prezentację finałową.

 Dwa tematy prezentacji (do wyboru przez studenta):

''I not only use the brain that I have, but also that I can borrow'' - Woodrow Wilson

"We generate fears while we sit. We overcome them by action." - Henry Link

Koordynatorami Olimpiady na naszej Uczelni są mgr Justyna Kuszkowska-Schneider (justyna.schneider@polsl.pl) oraz mgr Małgorzata Szumilas-Ittner (malgorzata.szumilas-ittner@polsl.pl)

 

                                       

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
olimpiada jezyka angielskiego