Warsztaty gramatyczne B2 z języka angielskiego

Studium Języków Obcych serdecznie zaprasza wszystkich studentów uczących się języka angielskiego i przygotowujących się do egzaminu B2 na bezpłatne warsztaty gramatyczne z zagadnień wymaganych na egzaminie. Wykładowcy prowadzący konsultacje chętnie wyjaśnią problemy i pomogą w przygotowaniu do egzaminu z zakresu teorii i ćwiczeń gramatycznych oraz pisania.
Spotkania poświęcone powtórkom skierowane są do wszystkich studentów Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Katowicach i Zabrzu.

Warsztaty odbywają się poza obowiązkowymi zajęciami dydaktycznymi i skierowane są zarówno do studentów studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Zajęcia odbywają się online na platformie ZOOM, a materiały zostaną udostępnione na PZE. .
Zgłoszenia przyjmowane są przez wyznaczonych lektorów droga mailowa do dnia poprzedzającego spotkanie. Spotkania odbywają się zgodnie z poniższa tabelą.
Spotkania gramatyczne w czwartki 16-17.30
Spotkania dot. pisania we wtorki 16-17.30
Zachęcamy do udziału w warsztatach

 

 lp.  termin  temat Prowadzący
 1. Present Tenses

 

 2. Past Tenses

 

 3. Future Tenses

 

 4. Perfect Tenses

 

 5. Conditionals

 

 6. Future Clauses

 

 7. Modals

 

 8. Passive Voice

 

 9. Gerund/Infinitive

 

 10. Questions

 

 11. Reported Speech

 

 12.

 

 13.


Ważne informacje:

Warsztaty odbywają się poza obowiązkowymi zajęciami dydaktycznymi i skierowane są zarówno do studentów studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Zajęcia odbywają się na PZE i kontaktowo na platformie ZOOM ) w czwartki w godzinach 16.00-17.30.

WARSZTATY PISANIA PO ANGIELSKU-JAK SKUTECZNIE PISAĆ PO ANGIELSKU (POZIOM B2)

Warsztaty odbywają się poza obowiązkowymi zajęciami dydaktycznymi i skierowane są zarówno do studentów studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Zajęcia odbywają się na PZE i kontaktowo na platformie ZOOM ) we wtorki w godzinach 16.00-17.30
Warsztaty skierowane są zarówno do studentów studiów stacjonarnych jak i niestacjonarnych. Zajęcia odbywają się na PZE i platformie ZOOM . Zgłoszenia na każde kolejne spotkanie przyjmowane są drogą mailową na adres prowadzącego do dnia poprzedzającego warsztaty  do godz.12.00.

 Lista tematów:

1. Covering letter-

2. Graph - 

3. Report -

4. Complaint-

5. Mails-                            

SJO - KATOWICE
WARSZTATY GRAMATYCZNE DLA STUDENTÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO EGZAMINU Z JEZYKA ANGIELSKIEGO B2 - KATOWICE-sala 349 (Wydział Inżynierii Materiałowej, III piętro)

Szczegółowe informacje dostępne są na tablicy ogłoszeń obok pokoju anglistów (III p.).

Zapraszamy. 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Konsultacje gramatyczne B2