Sekcja języka angielskiego I i II - SJO

Gliwice

ul. Akademicka 2
budynek Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej, IIIp.


pok. 706, tel. 32 237 29 38
pok. 707, tel. 32 237 29 47
pok. 678, tel. 32 237 24 82
pok. 679, tel. 32 237 24 67
pok. 703, tel. 32 237 11 88
pok. 704, tel. 32 400 30 57

Katowice

ul.Krasińskiego 8, pok.314, tel. 32 603 42 42

 Sekcja języka angielskiego jest najliczniejszą sekcją językową działającą od początku istnienia Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej. W jego skład wchodzi 44 pracowników dydaktycznych. Gliwicki Zespół Anglistów prowadzi zajęcia na wszystkich  Wydziałach Politechniki Śląskiej zlokalizowanych w Gliwicach, a także na Wydziale Organizacji i Zarządzania i Wydziale Inżynierii Biomedycznej w Zabrzu. Lektorzy sekcji w Katowicach nauczają języka angielskiego na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii oraz na Wydziale Transportu.

W ramach działalności dydaktycznej sekcja prowadzi naukę języka angielskiego ogólnego, biznesu i technicznego na studiach dziennych, zaocznych i doktoranckich. Ponadto sekcja prowadzi szereg kursów, przeprowadza różnego rodzaju egzaminy i wykonuje tłumaczenia na potrzeby Uczelni.

Sekcja języka angielskiego podzielona jest na dwa części:

Kierownik Sekcji I mgr Iwona Rocznik 

Kierownik Sekcji II mgr Iwona Gałązka


pok.707

pok.678

 
iwona.rocznik@polsl.pl  

iwona.galazka@polsl.pl

 

Sekcja I POK.707/706
mgr Beata Badowska-Janecka  pok.707 beata.badowska-janecka@polsl.pl
mgr Ewa Bieńkowska-Kajko pok.706  ewa.kajko@polsl.pl
mgr Sławomir Kajko pok. 706 slawomir.kajko@polsl.pl
mgr Anna Lech pok.707 anna.lech@polsl.pl
mgr Joanna Machaczek pok.707 joanna.machaczek@polsl.pl
mgr Aleksandra Mercik pok.706 aleksandra.mercik@polsl.pl
mgr Katarzyna Piec pok.707 katarzyna.piec@polsl.pl
mgr Przemysław Pielasz pok.707 przemyslaw.pielasz@polsl.pl
mgr Iwona Rocznik pok.707 iwona.rocznik@polsl.pl
mgr Agnieszka Roszczyk pok.707 agnieszka.roszczyk@polsl.pl
mgr Barbara Skarka pok.706 barbara.skarka@polsl.pl
mgr Ewa Sługocka pok.707 ewa.slugocka@polsl.pl
mgr Jacek Snopek pok.706 jacek.snopek@polsl.pl
mgr Mariusz Starak pok.702 mariusz.starak@polsl.pl
mgr Bożena Stefanowicz pok.706 bozena.stefanowicz@polsl.pl
mgr Grażyna Supkowska pok.707 grazyna.supkowska@polsl.pl
mgr Agnieszka Śliwińska pok.706 agnieszka.sliwinska@polsl.pl
mgr Iwona Terlecka-Żabińska pok. 706 iwona.terlecka@polsl.pl
mgr Justyna Trojanowicz pok.707 justyna.trojanowicz@polsl.pl
mgr Małgorzata Żywioł pok.707 malgorzata.zywiol@polsl.pl
Katowice
dr Hanna Brdyś pok.314 hanna.brdys@polsl.pl
mgr Joanna Markefka pok.314 joanna.markefka@polsl.pl
mgr Beata Kozłowska pok.314 beata.kozlowska@polsl.pl
Sekcja II POK. 678/679/704/703
mgr Grażyna Duda pok. 678 grazyna.duda@polsl.pl
mgr Grażyna Górecka pok. 679 grazyna.maria.gorecka@polsl.pl
mgr Maria Nowicka pok. 678 maria.nowicka@polsl.pl
mgr Ludmiła Hano-Nawrot pok. 679 ludmila.hano-nawrot@polsl.pl
mgr Bożena Kosonocka pok. 678 bozena.kosonocka@polsl.pl
mgr Mariusz Mach pok. 703 mariusz.mach@polsl.pl
mgr Ewa Mężyk pok. 679 ewa.mezyk@polsl.pl
mgr Iwona Seta-Dąbrowska pok. 678 iwona.seta-dabrowska@polsl.pl
mgr Izabela Żbikowska pok. 678 izabela.zbikowska@polsl.pl
mgr Małgorzata Szumilas-Ittner pok. 704 malgorzata.szumilas-ittner@polsl.pl
mgr Justyna Kuszkowska-Schneider pok. 704

justyna.schneider@polsl.pl

mgr Karina Kunz-Kurnicka pok.704 karina.kunz-kurnicka@polsl.pl
mgr Iwona Gałązka pok. 703 iwona.galazka@polsl.pl
mgr Anna Gazda pok. 704 anna.gazda@polsl.pl
mgr Janusz Sroka pok. 703 janusz.sroka@polsl.pl
mgr Iwona Kotula pok. 678 iwona.kotula@polsl.pl
mgr Jolanta Kowalczyk pok. 678 jolanta.kowalczyk@polsl.pl
mgr Justyna Stadnicka pok. 678 justyna.stadnicka@polsl.pl
mgr Małgorzata Zyk pok. 679 malgorzata.zyk@polsl.pl
Katowice
mgr Anna Smajdor pok.314 anna.smajdor@polsl.pl
mgr Katarzyna Gródek pok.314 katarzyna.grodek@polsl.pl
mgr Jolanta Fusiarz pok.314 jolantafusiarz@polsl.pl
                             

                                                                                                             

 

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Zespół Anglistów