Studium Języków Obcych

POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ W GLIWICACH

ma zaszczyt zaprosić Państwa

na warsztaty psychologiczno-metodyczne w ramach cyklu

Poznać i pokonać problemy w nauczaniu i uczeniu się część VII 

„Odkryj siebie – swoje mocne strony i talenty”

Studium Języków Obcych zaprasza do Pławniowic na VII edycję warsztatów psychologiczno-metodycznych „Odkryj siebie – swoje mocne strony i talenty”. Tematyka warsztatów obejmuje bliskie nam wszystkim problemy i kwestie, które są naszym udziałem w relacjach z ludźmi w życiu zawodowym i prywatnym. Profesjonalni, doświadczeni trenerzy pozwolą nam dokonać analizy własnych zachowań, wypracować skuteczne modele działań i odkryć możliwości lepszego wykorzystania własnych zasobów.

Pierwszy moduł bazuje na psychologii pozytywnej, dotyczy diagnozy własnych talentów
i mocnych stron oraz pokazuje drogi ich rozwoju i wykorzystania. W kolejnej części zapoznamy się z tematyką budowania autorytetu w życiu zawodowym, znaczeniem mocnych stron w jego kształtowaniu, w nawiązaniu do problemów wartości w pracy i w życiu osobistym. Poznamy też narzędzia budowania tożsamości zawodowej. Trzeci moduł warsztatów obejmuje zagadnienia dotyczące kierunków i poziomu motywacji oraz możliwości jej skutecznego zastosowania.

Jesteśmy przekonani, że odnajdą Państwo w proponowanych treściach odniesienia do wielu własnych dylematów i próby ich rozwiązania. 

Serdecznie zapraszamy!

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Warsztaty 2018