Pracownicy Działu Współpracy z Zagranicą – Sekcja Wymiany Międzynarodowej (RN3)
International Mobility Office Staff

dr inż. Grzegorz Kłapyta
Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą / Head of International Mobility Office
e-mail: Grzegorz.Klapyta@polsl.pl  
tel: (+48) 32 237-1959, pokój: 269

Joanna Mrowiec-Denkowska
Uczelniany Koordynator Programu ERASMUS+ (KA1) / Institutional Erasmus+ Coordinator (KA1)
Sekretariat Prorektora ds. Nauki i Rozwoju, pokój: 288
e-mail: Joanna.Mrowiec-Denkowska@polsl.pl
telefon: 32 237-1753, pokój: 288
SEKCJA PRZYJAZDÓW – WYMIANA AKADEMICKA
Incoming Exchange Students and Staff

tel: (+48) 32 237-2207
e-mail: mobility@polsl.pl  
Aplikacja DreamApply! dla studentów zagranicznych z wymiany akademickiej (http://incoming.polsl.pl)

Martyna Jurkiewicz
e-mail: Martyna Jurkiewicz@polsl.pl tel: (+48) 32 237-2207
przyjazdy studentów na studia i praktyki w ramach Programu Erasmus+ KA 103 oraz przyjazdy z UE/EFTA/Turcji (umowy bilateralne) / incoming students within Erasmus+ KA 103 and exchange students from EU/EFTA/Turkey for studies and traineeships (bilateral agreements)

Monika Suchy
e-mail: Monika.Suchy@polsl.pl tel: (+48) 32 237-2207
przyjazdy i wyjazdy studentów oraz pracowników w ramach Programu Erasmus+ KA107 oraz przyjazdy studentów z krajów spoza UE (umowy bilateralne) / incoming students and staff within Erasmus+ KA107 and exchange students from non-EU countries

Aleksandra Waluśkiewicz
e-mail: Aleksandra.Waluskiewicz@polsl.pl tel: (+48) 32 237-2207
przyjazdy i wyjazdy studentów oraz pracowników w ramach Programu Erasmus+ KA107, wyjazdy na część studiów i praktyki studentów oraz doktorantów z wydziałów


SEKCJA WYJAZDÓW – WYMIANA AKADEMICKA
Outgoing Exchange Students and Staff

telefon: 32 237-1329
e-mail ogólny: mobility@polsl.pl    

Anna Bastek
e-mail: Anna.Bastek@polsl.pl
wyjazdy pracowników z programu Erasmus+ KA 103 (Kraje Programu Erasmus+)

Katarzyna Czumak
e-mail: Katarzyna.Czumak@polsl.pl telefon: 32 237-1329
wyjazdy na część studiów i praktyki studentów i doktorantów z wydziałów:
  • Architektury
  • Elektrycznego
  • Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych
  • Transportu
Beata Machula
e-mail: Beata.Machula@polsl.pl telefon: 32 237-1329
wyjazdy na część studiów i praktyki studentów i doktorantów z wydziałów:
  • Automatyki, Elektroniki i Informatyki
  • Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej
  • Matematyki Stosowanej
  • Inżynierii Środowiska i Energetyki
  • Inżynierii Materiałowej i Metalurgii
    Danuta Stasiowska
    e-mail: Danuta.Stasiowska@polsl.pl telefon: 32 237-1329
    wyjazdy na część studiów i praktyki studentów oraz doktorantów z wydziałów:
    • Budownictwa
    • Chemicznego
    • Inżynierii Biomedycznej
    • Mechanicznego Technologicznego
    • Organizacji i Zarządzania
     
    Admin © Politechnika Śląska
     
    Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
    Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
    Pracownicy