mgr Grażyna Maszniew – Kierownik Działu Spraw Studenckich i Kształcenia
e-mail: Grazyna.Maszniew@polsl.pl
tel. 32 237 10 79
pokój: 36

mgr Justyna Łuksza – specjalista administracyjny
(Ośrodek Badań Losów Zawodowych Absolwentów)
e-mail: Justyna.Luksza@polsl.pl
tel. 32 237 23 62
pokój: 38

mgr Sandra Beck – specjalista administracyjny
(ADMISSION OFFICE)

e-mail: Sandra.Beck@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 38b

mgr Katarzyna Dydo – specjalista administracyjny
(ADMISSION OFFICE)

e-mail: Katarzyna.Dydo@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 38b

mgr Sabina Gorczyca-Kamaj – specjalista administracyjny
(ADMISSION OFFICE)

e-mail: Sabina.Gorczyca-Kamaj@polsl.pl  
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 38b

mgr Mateusz Butowski – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Mateusz.Butowski@polsl.pl
tel. 32 237 19 87
pokój: 38

mgr Maciej Kaczmarczyk – specjalista administracyjny
e-mail: Maciej.Kaczmarczyk@polsl.pl
tel. 32 237 11 90
pokój: 34

Halina Naglik – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Halina.Naglik@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 38c

mgr Anna Nogieć – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Anna.Nogiec@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 38c

mgr Bogumiła Patejuk – Koordynator ds. Obciążeń Dydaktycznych
e-mail: Bogumila.Patejuk@polsl.pl
tel. 32 237 21 30
pokój: 34A

mgr Anna Pietreczek – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Pietreczek@polsl.pl
tel. 32 237 17 58
pokój: 34

mgr inż. Iwona Rusinowska – specjalista administracyjny
e-mail: Iwona.Rusinowska@polsl.pl
tel. 32 237 17 58
pokój: 34

mgr Anna Rymarowicz – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Rymarowicz@polsl.pl
tel. 32 237 23 62
pokój: 38

mgr Ewa Siegel – specjalista administracyjny
e-mail: Ewa.Siegel@polsl.pl
tel. 32 237 30 92
pokój: 38c

mgr Anna Stępień – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Stepien@polsl.pl
tel. 32 237 17 58
pokój: 34

mgr inż. Katarzyna Szaszkowska – specjalista administracyjny
e-mail: Katarzyna.Szaszkowska@polsl.pl
tel. 32 237 19 87
pokój: 38

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy