mgr Grażyna Maszniew – Kierownik Centrum Obsługi Studiów
e-mail: Grazyna.Maszniew@polsl.pl
tel. 32 237 10 79
pokój: 279

mgr Mateusz Butowski – specjalista administracyjny
e-mail: Mateusz.Butowski@polsl.pl
tel. 32 237 19 87
pokój: 280

mgr Maciej Kaczmarczyk – specjalista administracyjny
e-mail: Maciej.Kaczmarczyk@polsl.pl
tel. 32 237 11 90
pokój: 278

mgr Justyna Łuksza – specjalista administracyjny
e-mail: Justyna.Luksza@polsl.pl
tel. 32 237 23 62
pokój: 280

mgr Bogumiła Patejuk – główny specjalista administracyjny
e-mail: Bogumila.Patejuk@polsl.pl
tel. 32 237 21 30
pokój: 285

mgr Anna Pietreczek – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Pietreczek@polsl.pl
tel. 32 237 23 30
pokój: 278

mgr inż. Iwona Rusinowska – główny specjalista administracyjny
e-mail: Iwona.Rusinowska@polsl.pl
tel. 32 237 22 75
pokój: 278A

mgr Anna Rymarowicz – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Rymarowicz@polsl.pl
tel. 32 237 23 62
pokój: 280

mgr Ewa Siegel – specjalista administracyjny
e-mail: Ewa.Siegel@polsl.pl
tel. 32 400 30 92
pokój: 280

mgr Anna Stępień – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Stepien@polsl.pl
tel. 32 237 17 58
pokój: 278

mgr inż. Katarzyna Szaszkowska – główny specjalista administracyjny
e-mail: Katarzyna.Szaszkowska@polsl.pl
tel. 32 237 19 87
pokój: 280

Admission Office

mgr Sandra Beck – specjalista administracyjny
e-mail: Sandra.Beck@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282

mgr Katarzyna Dydo – specjalista administracyjny
e-mail: Katarzyna.Dydo@polsl.pl
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282

mgr Sabina Gorczyca-Kamaj – główny specjalista administracyjny
e-mail: Sabina.Gorczyca-Kamaj@polsl.pl  
tel. (+48) 32 237 16 90
pokój: 282

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami

lic. Karolina Krzyżankiewicz – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Karolina.Krzyzankiewicz@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 283

Halina Naglik – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Halina.Naglik@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 283

mgr Anna Nogieć – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Anna.Nogiec@polsl.pl
tel. 32 237 23 50
pokój: 283

Sekcja Spraw Stypendialnych

mgr inż. Martyna Prokwite – kierownik sekcji
e-mail: Martyna.Prokwite@polsl.pl
tel. 32 237 11 56
pokój: 307

mgr inż. Anna Jenda – samodzielny referent administracyjny
e-mail: Anna.Jenda@polsl.pl
tel. 32 277 73 10
Zabrze, pokój: 124A

mgr Bogumiła Kowalska – starszy specjalista administracyjny
e-mail: Bogumila.Kowalska@polsl.pl
tel. 32 603 44 88
Katowice, pokój: 127

mgr Agnieszka Langer – specjalista administracyjny
e-mail: Agnieszka.Langer@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

lic. Anna Rogalska – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Rogalska@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

Anna Szeliga – specjalista administracyjny
e-mail: Anna.Szeliga@polsl.pl
tel. 32 237 14 63
pokój: 307

mgr Karolina Woźniak – specjalista administracyjny
e-mail: Karolina.Wozniak@polsl.pl
tel. 32 237 11 56
pokój: 307

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
Pracownicy