23 maja 2013
Szkolenie z ofert stypendialnych, Gliwice, 06.06.2013

W związku z otwarciem ostatnich już konkursów na stypendia zagraniczne w ramach Marie Curie Actions w 7. Programie Ramowym, RPK Politechnika Śląska zaprasza na szkolenie w trakcie którego omówione zostaną poniższe tematy:
*Ostatnia szansa na stypendium zagraniczne w  7.Programie Ramowym UE! Jak przygotować wniosek do konkursu Intra-European Fellowship?
*Kopalnia wiedzy na temat wyjazdów stażowych i stypendialnych:  Portal dla mobilnych naukowców – EURAXESS
Spotkanie odbędzie się dnia 06.06.2013 r. (czwartek) o godz. 10.00 w sali nr 6 w Rektoracie Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 2A w Gliwicach, a udział w nim jest bezpłatny.

Program spotkania i karta zgłoszenia uczestnictwa znajdują się w załączeniu.
Serdecznie zapraszamy!

Komunikat zawiera załącznikiProgram_06_06_13.pdf