11 marca 2013
Szkolenie - „Raportowanie a audyty projektów w 7. Programie Ramowym”, 6 marca 2013, Gliwice

Regionalny Punkt Kontaktowy zaprasza serdecznie na szkolenie „Raportowanie a audyty projektów w 7. Programie Ramowym”, które odbędzie się 6 marca br. o godz. 10.00 w sali nr 6 w Rektoracie Politechniki Śląskiej.

Agenda i karta uczestnictwa w szkoleniu w załączeniu.

Komunikat zawiera załącznikiFinanse szkolenie 06032013.doc, raportowanie_audyt_na strone.pdf

Wiadomość utworzona: 19 lutego 2013 09:31, autor: Agnieszka Wyżgolik
Ostatnia modyfikacja: 11 marca 2013 14:04, wykonana przez: Agnieszka Wyżgolik