15 stycznia 2013
"Akademia Przedsiębiorczego Naukowca"

Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK GLIWICE oraz Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej zapraszają na

bezpłatne, dwudniowe szkolenie dla DOKTORANTÓW I PRACOWNIKÓW NAUKOWYCH I NAUKOWO-DYDAKTYCZNYCH Politechniki Śląskiej z METODY WYCENY WARTOŚCI TECHNOLOGII

Termin: 16-17.01.2013r., godz. 9.00 – 17.00

Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny TECHNOPARK GLIWICE

Adresaci szkolenia: doktoranci i pracownicy naukowi oraz naukowo-dydaktyczni Politechniki Śląskiej

Metody prowadzenia zajęć: wykład i zajęcia warsztatowe.

Podczas szkolenia zostaną omówione następujące kwestie:

1. Prezentacja metod wyceny technologii

2. Wprowadzenie i ogólne założenia metody QuickLook

3. Ocena technologii wg QuickLook

4.  Dokonanie oceny na konkretnych przykładach (z zasobów wykonawcy i uczestników)

Metoda Quicklook (QL) została stworzona na Uniwersytecie Teksańskim, który wykorzystuje ją w pracach nad nowymi pomysłami i technologiami. Może być ona stosowana na różnych etapach rozwoju wynalazku. Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Łódzkiego jako jedyne w Polsce na podstawie licencji organizuje studia podyplomowe oraz szkolenia z tej metody wyceny wartości technologii.

Na czas szkolenia zapewniamy ciepły posiłek, przerwy kawowe.

Ukończenie szkolenia potwierdzane jest zaświadczeniem.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy  dostępny na stronie www.akademia-naukowca.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 32 335 85 22 oraz 607 889 661 lub mailowo: ewelina.goluch@technopark.gliwice.pl

Wiadomość utworzona: 15 stycznia 2013 09:49, autor: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska