23 listopada 2012
Szkolenie "Mobilność międzynarodowa w 7. PR w świetle przepisów prawa polskiego"

RPK Politechnika Śląska zaprasza na szkolenie z zakresu wyjazdów zagranicznych w ramach realizowanych projektów w oparciu o zapisy prawa polskiego. W trakcie spotkania, które poprowadzi Pani Anna Dorodzińska z Krajowego Punktu Kontaktowego przekazane zostaną informacje dotyczące m. in.: zatrudniania cudzoziemców, wysyłania Polaków do pracy za granicą (rodzaje umów, możliwe formy oddelegowania), kwestii podatkowych i ubezpieczenia społecznego w ramach umów zawieranych przy realizacji projektów. Szkolenie odbędzie się dnia 06.12.2012 r. o godz. 09.00 w sali nr 6 w Rektoracie Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 2A w Gliwicach. Program i karta zgłoszeniowa - tutaj.

Komunikat zawiera załącznikiAgenda i karta zgłoszeniowa_06_12_12.doc

Wiadomość utworzona: 23 listopada 2012 07:42, autor: Agnieszka Kwiatkowska
Ostatnia modyfikacja: 23 listopada 2012 08:00, wykonana przez: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska