30 października 2012
eCZP - Elektroniczne wspomaganie systemu zarządzania projektami

Dnia 1 listopada 2012 r. zostanie uruchomiony w Politechnice Śląskiej program eCZP - Elektroniczne wspomaganie systemu zarządzania projektami. Program e-CZP jest elektronicznym narzędziem dedykowanym pracownikom Politechniki Śląskiej, aplikującym do projektów krajowych, strukturalnych i europejskich.
Pierwszy moduł programu – moduł zarządzania projektami – umożliwia wnioskowanie drogą elektroniczną o pełnomocnictwa niezbędne w procesie ubiegania się o i realizacji projektów. Wnioski elektroniczne zastąpią w obiegu dokumentów dotychczasowe wersje papierowe.
Program dostępny jest pod adresem https://eczp.polsl.pl.

Zmodyfikowane zarządzenia dostępne są w zakłdace Pliki i dokumenty do pobrania.

Szkolenie z obsługi programu dla obecnych i potencjalnych kierowników projektów odbędzie się 13 listopada 2012 o godz. 14:00 w sali 200 na Wydziale Górnictwa i Geologii przy ulicy Akademickiej 2A.
Szkolenie, przewidziane dla osób wspomagających kierowników projektu, Dziekana, kierowników jednostek wydziałowych w procedurach administracyjnych, odbędzie się 20 listopada 2012 o godz. 14:00 w sali 452 na Wydziale Górnictwa i Geologii przy ulicy Akademickiej 2A.

Uprzejmie proszę o przesłanie zgłoszeń osób chcących uczestniczyć w ww. szkoleniach na adres czp@polsl.pl.

Wiadomość utworzona: 30 października 2012 13:22, autor: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska