22 października 2012
7. Program Ramowy

Ostatnie konkursy na projekty dla MŚP, Katowice, 16.10.2012.

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Regionalnym Punktem Kontaktowym Politechniki Śląskiej zapraszają Państwa na spotkanie informacyjne, poświęcone możliwościom udziału MŚP w 7. Programie Ramowym UE w ostatnich konkursach tej edycji.

Spotkanie odbędzie się 16 października 2012 r. na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ul. Jordana 18, sala nr 407, w godzinach od 10.00 do 13.00.

7. Program Ramowy w zakresie badań i rozwoju technologicznego (7PR) to największy mechanizm finansowania badań na poziomie europejskim, z budżetem blisko 54 mld euro, przeznaczony na przekształcenie UE w najbardziej dynamiczną, opartą na wiedzy gospodarkę na świecie, zdolną do trwałego wzrostu gospodarczego, stworzenia większej ilości i jakości miejsc pracy oraz zagwarantowania spójności społecznej.

Więcej informacji oraz karta zgłoszeniowa do pobrania znajdują się na stronie: http://www.enterprise.garr.pl/?p=/pl/aktualnosci/01965

Wiadomość utworzona: 22 października 2012 15:03, autor: Arkadiusz Twardoń
Ostatnia modyfikacja: 22 października 2012 15:15, wykonana przez: Arkadiusz Twardoń

Admin Admin © Politechnika Śląska