21 listopada 2012
Szkolenie "Poprawna realizacja i rozliczanie projektów w 7. PR"- 7.12.12, Gliwice

Szanowni Państwo,

Regionalny Punkt Kontaktowy Politechnika Śląska zaprasza na szkolenie "Poprawna realizacja i rozliczanie projektów w 7. PR".

Szkolenie odbędzie się 7.12.2012 w Sali nr 6 Rektoratu Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Podczas szkolenia omówione zostaną aktualne wytyczne KE odnośnie zasad finansowania projektów, rodzaje kosztów uprawnionych w 7. Programie Ramowym oraz raporty z realizacji projektów wymagane przez Komisję Europejską, w tym zaświadczenia audytora

Program i karta zgłoszeniowa tutaj.

Wiadomość utworzona: 21 listopada 2012 11:04, autor: Agnieszka Wyżgolik

Admin Admin © Politechnika Śląska