18 maja 2012
Indywidualne granty wyjazdowe w 7.PR - szkolenie
RPK Politechnika Śląska zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych rozwojem indywidualnej kariery naukowej do wzięcia udziału w szkoleniu nt. aplikowania o granty wyjazdowe w ramach konkursu Intra-European Fellowship ogłoszonego w Programie LUDZIE w 7.PR.

O przyznanie stypendium ubiegać się mogą osoby, które posiadają minimum 4-letnie doświadczenie naukowe od momentu ukończenia studiów magisterskich.

W trakcie spotkania omówione zostaną szczegółowo wszystkie ważne kwestie związane z przygotowaniem wniosku do konkursu, a także przedstawiona zostanie oferta europejskiego portalu dla mobilnych naukowców - EURAXESS, na którym można m. in. znaleźć gotowe oferty udziału w projekcie międzynarodowym, pomoc w zakresie przygotowania się do wyjazdu od strony formalno-prawnej czy zamieścić własne CV i oczekiwać na zaproszenie do współpracy :-)

Spotkanie odbędzie się dn. 30.05.2012 r. o godz. 10.00 w sali nr 6 w Rektoracie Pol. Śl. przy ul. Akademickiej 2A w Gliwicach.

Zgłoszenia można dokonać e-mailem (rpk@polsl.pl) lub telefonicznie (32 237 19 98) w terminie do 28.05.2012 r.

Wiadomość utworzona: 18 maja 2012 10:40, autor: Agnieszka Kwiatkowska
Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2012 10:52, wykonana przez: Agnieszka Kwiatkowska